Zapisz swojego Smyka

Posiadamy wolne miejsca
od zaraz w żłobku przy
ul. Kochanowskiego 51a !!! 

O nas

Drodzy Rodzice!


Placówka ,,Kochany Maluch” jest legalnie działającymi żłobkiem, spełniającymi wszelkie wymogi ustawy
z dnia 4 lutego 2011r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.

Placówka przy ul. Jana Kochanowskiego 51a została wpisana do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych, prowadzonego przez Prezydenta m. st. Warszawy, dnia 26.07.2017r. pod numerem 325/2/207. 


" Kochany Maluch " powstał z myślą o dzieciach, które są ciekawe otaczającego je świata. To stworzony dla Twojego dziecka przytulny, ciepły, bezpieczny świat. Świat, w którym doświadcza tego, co dobre i uczy się tego, co mądre.

Wiemy jak trudne jest oddanie swojego największego Skarbu pod opiekę żłobka. ,,Kochany Maluch” pomaga Rodzicom rozstać się z Dziećmi podczas godzin adaptacyjnych.

W pracy z dziećmi wykorzystujemy liczne zabawki edukacyjne oraz stosujemy elementy znanych i sprawdzonych metod pedagogicznych. Prowadzimy odpowiednio i świadomie dobrane zajęcia, pamiętając o indywidualnym podejściu do każdego dziecka i wspieraniu jego samodzielności. Przede wszystkim jednak staramy się zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, tak by dzieci czuły się u nas bezpiecznie. Codziennie czytamy, śpiewamy, tańczymy, ćwiczymy nasze buzie i języki, gimnastykujemy się i uczymy pierwszych słów po angielsku. Jemy pyszne obiadki i dużo wychodzimy na spacerki.

Dzieci są wewnętrznie spójne, logiczne, kreatywne, oryginalne, prawdziwe, spostrzegawcze, chłonne, radosne, żywe… jedyne co trzeba zrobić, to pozwolić im na bycie sobą, wtedy otwierają swój niepowtarzalny świat, z którego możemy się uczyć i który nas niejednokrotnie zaskakuje.

Nasza placówka mieści się w przestronnym lokalu na parterze, przystosowanym specjalnie dla potrzeb dzieci. W kolorowym, jasnym wnętrzu zapewniamy dzieciom opiekę w ciepłej, domowej atmosferze. Do dyspozycji Dzieci mamy dwie sale zabaw, łazienkę, zaplecze kuchenne, szatnię.